Od 1. května začne platit nový ceník a dojde k úpravě časových intervalů.

Od 1. května začne platit nový ceník a dojde k úpravě časových intervalů.

27. 4. 2023 14:24

Zóna 1 (Plavecký bazén) je nově bez časového omezení. 

Zóna 2 (Plavecký a rekreační bazén) má nově časové intervaly 1 hodina/2 hodiny/4 hodiny/ celý den, přičemž součástí ceny je zároveň i 10 minut na převlečení (při pořízení rodinného vstupného na dvě a více hodin je to 30 minut na převlečení). 

Zóna 3 (Wellness) je z pohledu časových intervalů beze změn, tedy nadále 1 hodina/1,5 hodiny/2 hodiny/3 hodiny. 

Zóna 4 (All-in) má nově časové intervaly 1 hodina/2 hodiny/4 hodiny a součástí ceny je stejně jako v zóně 2 zároveň i 10 minut na převlečení (při pořízení rodinného vstupného na dvě a více hodin je to 30 minut na převlečení).

„K úpravě ceníků přistupujeme po více než třech letech, během kterých se vstupné neměnilo, ale naše provozní náklady včetně cen energií za toto období se zvýšily dramaticky. Co se týče úpravy časových intervalů v jednotlivých zónách, vycházíme z dlouhodobých statistik a věříme, že tato nabídka bude lépe odpovídat potřebám a přáním návštěvníků. I po úpravách cen patří naše bazény mezi cenově nejdostupnější ve srovnání s podobnými areály v jiných městech.

Nový ceník výrazně zvýhodňuje držitele MB karty. Návštěvníci bazénů, kteří ji ještě nemají, si o ni mohou zažádat v Městském bazénu na Štěpánce i v plaveckém bazénu v Sokolovně. MB karty vydává také Infocentrum Dopravního podniku Mladá Boleslav na autobusovém stanovišti. 

Nový ceník ke stažení zde:Sdílej článek s přáteli